Go to top

Dlaczego to robię?

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRANICE ROZWOJU, PONIEWAŻ NIE ISTNIEJĄ GRANICE LUDZKIEJ INTELIGENCJI, WYOBRAŹNI I CIEKAWOŚCI.

– RONALD REGAN

Moją misją jest inspirowanie ludzi do umiejętnego przyjrzenia się tematom, informacjom i zjawiskom z wielu perspektyw oraz popularyzowanie zjawiska mentalnego kontrwywiadu obywatelskiego.

Zaufanie, lojalność , uczciwość oraz szacunek. Dzięki tym wartościom wyznawanym wobec siebie oraz wobec naszych partnerów na rynku możemy realizować usługi na najwyższym światowym poziomie.

Warto analizować przeszłość, żeby kształtować lepszą przyszłość.
Przyszłość jest zakorzeniona w przeszłości a jej analiza pozwala dostrzec niedostrzegalne.

„Nieznajomość historii służby, przeciwko, której działamy, jej porażek i sukcesów jest nieznajomością adwersarza, nieznajomość zaś adwersarza – olbrzymim zagrożeniem.”
Choć zdanie stricte dotyczy służb specjalnych to łatwo można znaleźć analogię do obszarów w życiu i biznesie.
Wszystkie elementy są ze sobą powiązane. Patrzenie z wielu perspektyw, często z lotu ptaka daje pełniejszy obraz całości.

Niepowtarzalność jest w każdym człowieku, dlatego indywidualne podejście jest pewnym standardem w mojej pracy. Widzę i słyszę to, czego inni nie dostrzegają, dlatego doskonale rozumiem ludzi, ich cele i zachowania.

W swojej karierze przeprowadziłem ponad dziesiątki różnego rodzaju wydarzeń online. Choć zdecydowanie preferuję kontakt z publicznością to w tej formie równie efektywnie pracuję podczas wystąpień.

ADRES

ul. Puławska 77 lok. u5

02-595 Warszawa

WOLISZ WYSŁAĆ MAILA?

kontakt@przemekpazera.pl

CHCESZ POGADAĆ? ZADZWOŃ!

+48 724 341 165