Go to top

Dlaczego to robię?

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRANICE ROZWOJU, PONIEWAŻ NIE ISTNIEJĄ GRANICE LUDZKIEJ INTELIGENCJI, WYOBRAŹNI I CIEKAWOŚCI.

– RONALD REGAN

Moją misją jest inspirowanie ludzi do umiejętnego przyjrzenia się swoim działaniom w pracy i w życiu z wielu perspektyw oraz popularyzowanie w zakresie bezpieczeństwa zjawiska mentalnego kontrwywiadu obywatelskiego.

Szacunek, autentyczność, kreatywność oraz uczciwość. Dzięki tym wartościom wyznawanym wobec siebie oraz wobec naszych partnerów na rynku możemy realizować usługi na najwyższym światowym poziomie.

Warto analizować przeszłość, żeby kształtować lepszą przyszłość.
Przyszłość jest zakorzeniona w przeszłości a jej analiza pozwala dostrzec niedostrzegalne.

„Nieznajomość historii służby, przeciwko, której działamy, jej porażek i sukcesów jest nieznajomością adwersarza, nieznajomość zaś adwersarza – olbrzymim zagrożeniem.”
Choć zdanie stricte dotyczy służb specjalnych to łatwo można znaleźć analogię do obszarów w życiu i biznesie.
Wszystkie elementy są ze sobą powiązane. Patrzenie z wielu perspektyw, często z lotu ptaka daje pełniejszy obraz całości.

Niepowtarzalność jest w każdym człowieku, dlatego indywidualne podejście jest standardem w mojej pracy. Widzę i słyszę to, czego inni nie dostrzegają, dlatego doskonale rozumiem ludzi, ich cele i zachowania.

W swojej karierze przeprowadziłem kilkaset różnego rodzaju wydarzeń online. Choć zdecydowanie preferuję kontakt z publicznością to w tej formie równie efektywnie pracuję podczas wystąpień.

Elektryk z wykształcenia...

…Manager z zawodu

Rozpoczynając pracę w znanej amerykańskiej korporacji szybko okazało się, że potrzeba wielu umiejętności, aby uczciwie funkcjonować na tym stanowisku. 

Współpraca z centralą we Francji oraz USA, tworzenie i realizacja strategii sprzedaży produktów (ceny, kanały dystrybucji, stany magazynowe, promocje),nadzór w zakresie wybranych działań sprzedażowych nad zespołem przedstawicieli handlowych (nie będąc bezpośrednim przełożonym muszę potrafić motywować do realizacji konkretnych działań), spotkania z klientami strategicznymi B2B, analiza rynku oraz wsparcie techniczne, nadzór   nad   budżetem   marketingowym, zarządzanie zespołem marketingowym, tworzenie kampanii marketingowych firmy/ produktów, współpraca z agencjami marketingowymi oraz projektowanie i prowadzenie szkoleń i wykładów. Jak się szybko okazało to właśnie to ostatnie sprawia mi najwięcej frajdy w pracy.

I tak zaczęła się moja przygoda z mówieniem.

Profesjonalny mówca

Sala szkoleniowa, w której nie powinno mnie być, z ludźmi, którzy nie chcieli tam być, w rozmowie o rzeczach, o których nie wiele wiedziałem to najbardziej formujące mnie jako mówcę 6 godzin. Uważam, że dobry mówca, powinien przede wszystkim umieć… słuchać. Spodobało się! Następnie rozwijałem swoje umiejętności na Akademii Leona Koźmińskiego i szlifowałem warsztat pod okiem znanych mówców jak Nick Vujicic czy ret. NAVY Seal Jocko Willink, których wiedza i wsparcie przeniosły mnie na nowy poziom w mówieniu.

Występuję na scenach małych i dużych, na konferencjach i zamkniętych eventach firmowych. Uwielbiam mówić do ludzi. Moją główną ideą jest to żeby często trudny techniczny język trafiał do ludzi jak najcelniej. Lubię bawić się formą i słowem. Na scenie staram się ze wszystkich sił być trenerem. Moje starania potwierdziłem międzynarodowym certyfikatem akredytacyjnym Brian Tracy International – MasterClass Business Trainer oraz dyplomem World Class Speaker.

Od ponad 10 lat szkolę (średnio 60 spotkań w roku około 17000 przeszkolonych ludzi), konsultuję i doradzam klientom, sprzedaję i kupuję. To co naprawdę mnie ciekawi to jak mówić, żeby ludzie nas rozumieli, podążali za nami i jak skutecznie sprzedawać bezpośrednio, ze sceny czy w mediach.

Certyfikowany Trener Rozwoju Mentalnego

Po ukończeniu Psychologii biznesu dla Menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie zarażono mnie entuzjazmem, pobudzono do myślenia i refleksji, zacząłem zgłębiać coś co interesowało mnie od dziecka. 

Psychologia. Dziesiątki książek setki artykułów, wykłady i konferencje, szkolenia z negocjacji i warsztaty z mediacji i tak oto znalazłem się na Akademii Trenerów Mentalnych oraz zostałem Certyfikowanym Trenerem Mentalnym. Wszystkie to doświadczenia poparłem dodatkowo międzynarodowym certyfikatem Master Class Coach & Mentor Brian Tracy International.

Pasjonat służb specjalnych wojskowości oraz sportów walki

Wojsko a szczególnie siły specjalne interesowały mnie od zawsze. Równolegle, zawsze fascynował mnie świat służb specjalnych co doprowadziło mnie do miejsca, w którym pisząc te słowa jestem jedynym cywilnym absolwentem Historii Służb Specjalnych Instytutu Historii Wojskowości i Służb Specjalnych Akademii Sztuki Wojennej. To z kolei spowodowało, że dostałem się do grona byłych żołnierzy i oficerów JW GROM i dziś w GROM Group prowadzę zajęcia wyjaśniające mechanizmy i narzędzia z tematyki służb specjalnych. Dodatkowo jestem pomysłodawcą i współtwórcą GROM Business Training, programu szkoleniowego, na którym  razem z płk rez. Piotrem Gąstałem transferujemy naszą wiedzę i doświadczenie do organizacji cywilnych z szeroko rozumianej tematyki zarządzania zespołami. 

Od 2 lat z pasją i zainteresowaniem trenuję PASW oraz KravMaga.

ADRES

ul. Puławska 77 lok. u5

02-595 Warszawa

WOLISZ WYSŁAĆ MAILA?

kontakt@przemekpazera.pl

CHCESZ POGADAĆ? ZADZWOŃ!

+48 724 341 165